ORTAOKUL

Yüzme Kulübü - İlkokul

Yüzme, vücudumuzda bulunan bütün kas gruplarını çalıştıran ve vücut koordinasyonunu sağlayan, temel sporlardan biridir. Derslerimiz öncelikle öğrencilerimizi suya alıştırma ve yüzmeyi sevdirme evresi ile başlar. Daha sonra ayak çırpma, doğru vücut pozisyonu, serbest ve sırt üstü yüzme, doğru tekniği geliştirme çalışmaları ile devam eder. Yüzme etkinliğimiz, hafta içi ders saatleri içinde eğitim-öğretim yılı boyunca devam eder.

 

Basketbol Kulübü - İlkokul/Ortaokul

Sürat, çabukluk ve koordinasyona dayalı, takım ruhu ve her sayısında ayrı bir heyecan ve dostluk kazandıran mücadele ve dayanıklılığa bağlı etkili bir spor dalıdır.

 

Atletizm Kulübü - İlkokul/Ortaokul

Yüksek performans gerektiren en zevkli  sporlarından biridir. Sıçrama kuvveti ve çabukluğu geliştiren etkili bir koşu performansı gerektirir.

 

Masa Tenisi Kulübü - Ortaokul

Dünyanın en hızlı raket sporudur. Reflektif hareketleri geliştirir. Hız, dayanıklılık, kuvvet gibi bedensel kazanımlar ile birlikte hareket etme, paylaşma, dayanışma, mücadele etme duygularını geliştirir. Fiziksel yapı ile birlikte pratik düşünme ve muhakeme yeteneğini geliştirir

    Tiridi