KURUMSAL

Ümit GÖKYOKUŞ

Sayın Cezmi bey,
1-C sınıfından Ege Gökyokuşun annesiyim. Okulun açıldığı günden bugüne kadar Ege her gün okula büyük bir istekle gitti. Akşamları öğrendiklerinden bize anlattığı bilgiler bile bizleri çok şaşırttı. Nerden öğrendin dediğimizde okuldan diye cevapladı. Bunlar sadece bizim duyduğumuz gözlemdeğimiz çok küçük parçalar eminim ki çok daha fazlasını öğreniyor ve diğer bir yandanda mutlu oluyor. Sınıf öğretmenini çok seviyor. Melodika ile çalıştığı parçaları evde hiç ders almadığı piyano ile çalabiliyor. Diğer yandan ben ressam olacağım diyor. Bazen bir soru sorduğumuzda ” I can” diye cevap veriyor. Bunun gibi sayabileceğim o kadar çok şey varki. Her derse ayrı sevgi duyuyor. Tüm bunlar okulunuzun başarısını gösteriyor. Oğlumun mutlu ve başarılı bir okul hayatı geçirmesini sağladığınız için şahsınıza ve tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Saygılar.

KOBİ PORT.YÖNETMENİ ATAŞEHİR ŞUBESİ

Yiğit okulları olarak göstermiş olduğunuz emekleriniz ve gayretleriniz için çok teşekkür ederim.Kızım Miray Beste Özdemir bir önceki sene getirmiş olduğum okulda çok sorun yaşamış olup okullara karşı hep önyargılı olarak davranmıştı.Bunu fazlasıyla olumlu düşünceye çevirdiniz ,okumayı okulunu çok sevdi .Biz de veli olarak okul sahibimiz Cezmi Beye ,ilk görüşmede ki samimi tavırlarıyla Adnan beye ,çok kıymetli ve anne şevkatini esirgemiyen öğretmenimiz Değer Hanım ‘a ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkürleri bir boç biliriz.Sizlere iyi tatiller dilerim...
Saygılarımla

SEMRA ARAPOGLU

Her zaman okul öncesi eğitimin önemini kavramış ve desteklemiş bir anne olarak 2.5 yaşındaki oğlumu da anaokuluna göndermeye karar verdiğimde karşıma çıktı Dahi Çocuk,bir arkadaşımın tavsiyesi ve araştırmalarımız sonucu evet dedik eşimle,burası doğru yer.Kafamızda onlarca soru ve heyecanla başladığımızda okula ilk günlerin tüm zorluğunu okul müdürümüzün,rehberlik öğretmenimizin ve Aslı öğretmenimizin büyük desteğiyle atlattık, İkinci hafta geldiğinde artık Karan ağlamıyor,hatta okula gitmek için can atıyodu) "Annee sen evvee" dediğinde mutluluğumu tarif edemem) 1 ay gibi kısa bir sürede o hırçın çocuk gitti,yerine daha makul daha uysal bir çocuk geldi.Konuşması,hareketleri,olaylara verdiği tepkiler,özgüveni kısacası herşeyi olumlu yönde değişmeye ve gelişmeye başladı.
Evet bir okul,doğru seçilmiş bir okul ve doğru eğitimcilerin elinde bir çocuk böyle yeşerip serpilmeye başladı Teşekkürler Dahi Çocuk,teşekkürler okulumuzun sevgi kelebekleri)

Figen Meral ARSLAN

MERHABA BEN MASALIN ANNESİYİM
Masalı böyle mutlu ve istekli görmek sizin ne kadar kaliteli birer eğitmenler olduğunu kesinlikle gösteriyor. Şu bir gerçek bi kreşin nasıl iyi kaliteli değerli olduğnu masalın mutlu olmasından daha iyi anlıyorum çünkü masal gercekten çok zor mutlu olabilen bi çocuk kolay kolay biyere alışamazken 4 gün gbi kısa bi sürede bu kadar büyük bi sonuç muhteşem bi duygu en değerli varlığım sizde şuanda ve gözüm arkada kalmıyor çok teşekkür ederimm umarım sizlerde hep böyle mutlu olursunuz.

Murat ALTINKAYA - TEM HİZMET Genel Müdürü

08.09.2012 tarihinde okulunuzda gerçekleşen Öğrenci,Veli/Okul oryantasyonu için eşim ve ben gönülden teşekkür ediyoruz.Çok içten ,bizi aydınlatan ve seçimimizi şimdiden taçlandıran organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Tüm öğretmenlerimiz,okulumuzun idealleri,okulumuzun fiziki koşulları çocuklarımız için düşündükleriniz bizleri ziyadesi ile memnun etti.Bu memnuniyetin evladımızın eğitim hayatı boyunca devamı için sizlere inancımız tamdır.Öğretmenlerimiz idealist gözlerinde büyük ışıklar var.Çok duygulandık ve evladımızı eğitmek,başarılı olması için çabalamak arzusu ile dolu eğitmenlerin var olduğu bir okulu tercih ettiğimiz için bir kere daha mutlu olduk.Bize bu şartları arz eden başta kurucumuz,Okul Müdürümüz ve tüm değerli öğretmenlerimize verdikleri /verecekleri emekler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yeni eğitim,öğretim yılımızın herkese hayırlı olmasını diler,eşim ve kendi adıma şükranlarımı sunarım.
Saygılarımla

Devrim Keklik - Medikal Eğitim Müdürü

Veli görüşlerini almanız ve paylaşmanız değerlerinizde “Şeffaflık” olduğunu açık şekilde gösteriyor. Bu yaklaşım dahi başlı başına bir güven ve destek unsuru.
Bunun bir adım ötesi sizin değerlendirmenize gerek kalmaksızın velilerin fikirlerinin kurum paylaşım araçlarından filtrelenmeksiniz yayınlanması olacaktır. Elbette henüz geribildirim verme ve alma becerimiz ve tutumumuz kültürel ve toplumsal olarak yeterince olgunlaşmamış olduğu varsayımı ile bu konuda hassasiyet göstermeniz oldukça makul bir tutum.
Saygılarımla

EKŞİ SÖZLÜK

oğlumun da devam ettiği bir aile işletmesi. aile işletmesi dememe bakmayın inanılmaz akademik bir okuldur.
ayrıca arazi, okul sahibinin malıdır ve inşaatlarda kendi inşaat şirketi tarafından yapılmıştır. binalar deprem yönetmeliğine uygun olmasının yanı sıra, ekstra ekstra deprem konusunda kendilerine güvenmektedirler. ayrıca deprem konusunda hazırlıklıdırlar.
geçen ay yaşanan depremdeki organizasyonları tek kelime ile süperdi.
kimsenin çocuğunu yüceltmezler, çocuğun kapasitesi neyse onu size söylerler. göz boyama yapmazlar.
satranç kupaları için ayrı bir odaları vardır.
başarı seviyesi iyi olan, butik bir özel okuldur.
ayrımcılık yapmazlar ve en önemlisi öğretmen sirkülasyonlarıdır, çalışan sirkülasyonu özel okullar arasında en az olan okuldur.
fiyat konusuna gelince, hizmet fiyat endex i gayet makuldür.
okul sahibi (cezmi bey) belli (sık sık) periyotlarla öğrencilerine kendi eliyle dizip, kesip, pişirdiği (her aşamasını canlı yayınlar, hijyene çok önem verir) dönerleri, kendi yoğurduğu çiğ köfteleri, kendi tanzim edip marine ettiği mangallarla et partileri düzenler. veli olarak kıskanıyoruz.
(ilk başta bana çok garip gelmişti ama adam bu işi çok iyi yapıyor, eğitimci olmamasına rağmen her daim işin başında ve her öğrenci kendisini seviyor. ayrıca bu cezmi bey her mezun (4. sınıf) olan öğrencisini bir hafta 10 gün londraya (oksfort) dil eğitimine götürüyor, her yıl yapılan bu organizasyon okul tarafından karşılanır, velilere hiç bir külfet yansıtılmaz.)
paradan çok markalarına önem verirler.
yaptığınız kayıt anlaşmasından farklı bir durumla karşılaşmazsınız.
güven odaklı bir okuldur.
Ekşi sözlük link
    Tiridi